ogłoszenia – październik 2022

 

 

Przypominamy, że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego dni 31.10.2022 oraz 2.11.2022 sa dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.

Dla uczniów klas I-III zorganizowana będzie opieka świetlicowa. Zapisy prowadzi sekretariat do dnia 26.10.2022 g. 15.00

&

Uczniów klas I-III zapraszamy na spotkanie z Panią Pauliną Kopeć-Ziembowicz, autorką książki dla dzieci

  1. „Bajki z Lądka”, które odbędzie się

dnia 24.10.2022 o godz. 13.00.

Książka do nabycia będzie przez osoby chętne

w sekretariacie. Cena: 35 zł

&

Dzień 14.10.2022 jest wolny od zajęć

dydaktyczno-wychowawczych.

W godzinach 6:30 -17:00 dla uczniów klas

I-II zorganizowana zostanie opieka

świetlicowa, na którą zapisać się należy

w sekretariacie do dnia 11.10.2022

&

Dnia 13.10.2022 odbędzie się uroczysta akademia z okazji

Dnia Edukacji Narodowej

Klasy I-III godz. 11.50

Klasy IV-VIII 12.55

Zapraszamy kadrę pedagogiczna i pracowników szkoły

Uczniów obowiązuje strój Galowy z tarczą szkolną

&

Dnia 12 października 2022 o godzinie 12.00

odbędzie się w naszej szkole

międzyszkolny konkurs matematyczny dla klas czwartych

z okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

Do wzięcia udziału w konkursie są zaproszeni dwaj uczniowie wraz z opiekunem z innych szkół

podstawowych z Lubina.

Naszą szkołę będą reprezentować:

Patryk Dzwonek oraz Przemysław  Górski

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!!!

&

Dnia 11.10.2022 w naszej szkole odbywać się

będą indywidualne

konsultacje rodziców z nauczycielami.

Zapisy prowadzi sekretariat do dnia 7.10.2022

do godz. 12.00

Jednocześnie przypomina się, że harmonogram zebrań i konsultacji znajduje się

na stronie internetowej naszej szkoły

&

Zapraszamy na zajęcia przyrodnicze do

Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie:

Klasa I -25.10.2022, g. 10:oo

Klasa II a – 24.10.2022 g. 9:00

Klasa II b – 7.11.2022, g. 10:00

Klasa III – 7.11.2022, g. 9:00

Klasa IV – 8.11.2022, g. 9:00

&

Dnia 05 października 2022 roku uczniowie klasy VIII wezmą udział

w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych odbywających się na

terenie rekreacyjnym przy ulicy Konstytucji 3 Maja w Lubinie.

Szkołę reprezentować będą:

Drużyna dziewcząt: Maja Chrząszcz, Karolina Data, Natalia Gierczuk,

Pola Kruszyńska, Hanna Maćków, Anna Mieńko, Marta Motyl

Drużyna chłopców: Aleksander Davis, Mateusz Davis, Jan góra, Patryk Nobis, Mateusz Reinhard, Jakub Sibik, Aleksander Wodziński