Zapraszamy na uroczystość zakończenia roku szkolnego do CK Muza w dniu 20.06.2024 r. (czwartek) – uczniowie i nauczyciele godz. 8.30, – rodzice godz. 9.30. Uroczystość rozpocznie się o godz. 10.00. Wręczenie świadectw nastąpi w dniu 21.06.2024 r. (piątek) o godz. 10.00 w szkole.

 
 
Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Zielona Szkoła w Lubinie! Jesteśmy placówką, która koncentruje się na wszechstronnym rozwoju każdego ucznia. Naszą misją jest przygotowanie młodych ludzi do samodzielnego myślenia, kreatywnego rozwiązywania problemów oraz skutecznego funkcjonowania w społeczeństwie.

Nasi nauczyciele i specjaliści to zgrany i doświadczony zespół, który dba o to, aby każdy uczeń miał zapewnione odpowiednie warunki do nauki i rozwoju. Stawiamy na indywidualne podejście do uczniów, a także nauczanie poprzez praktykę. Priorytetowo traktujemy naukę języków obcych. Zatrudniamy native speakerów z całego świata.

Organizujemy różnorodne wydarzenia i konkursy, które mają na celu rozwijanie zainteresowań uczniów i budowanie przyjaznej atmosfery. Wyjeżdżamy na wycieczki, obozy, kolonie i tzw. zielone szkoły.

W naszej szkole bardzo ważną rolę odgrywa współpraca z rodzicami. Wiemy, że to właśnie rodzice są pierwszymi nauczycielami swoich dzieci i chcemy w pełni czerpać z ich wiedzy i doświadczenia, aby zapewnić uczniom najlepsze warunki do nauki i rozwoju.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub chcielibyście dowiedzieć się więcej o naszej szkole, zapraszamy do kontaktu!

"Ale czy to szkoła? A może grupa przyjaciół?"

Bartłomiej Wodziński

AKTUALNOŚCI

Aktualności z życia naszej szkoły!


10 marca 2024

Spotkanie artystyczne „Gitara jest kobietą”

Dziękujemy za przybycie na spotkanie artystyczne „Gitara jest kobietą”, zorganizowane z okazji Dnia Kobiet  
12 lutego 2024

Dzień Otwarty

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i zainteresowanie naszymi zajęciami podczas tegorocznego Dnia Otwartego!  
26 stycznia 2024

Dzień Otwarty

Zapraszamy na Dzień Otwarty – 3.02.2024r., godz.9.00-12.00