img20220608_011
Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Zielona Szkoła w Lubinie! Jesteśmy placówką, która koncentruje się na wszechstronnym rozwoju każdego ucznia. Naszą misją jest przygotowanie młodych ludzi do samodzielnego myślenia, kreatywnego rozwiązywania problemów oraz skutecznego funkcjonowania w społeczeństwie.

Nasi nauczyciele i specjaliści to zgrany i doświadczony zespół, który dba o to, aby każdy uczeń miał zapewnione odpowiednie warunki do nauki i rozwoju. Stawiamy na indywidualne podejście do uczniów, a także nauczanie poprzez praktykę. Priorytetowo traktujemy naukę języków obcych. Zatrudniamy native speakerów z całego świata.

Organizujemy różnorodne wydarzenia i konkursy, które mają na celu rozwijanie zainteresowań uczniów i budowanie przyjaznej atmosfery. Wyjeżdżamy na wycieczki, obozy, kolonie i tzw. zielone szkoły.

W naszej szkole bardzo ważną rolę odgrywa współpraca z rodzicami. Wiemy, że to właśnie rodzice są pierwszymi nauczycielami swoich dzieci i chcemy w pełni czerpać z ich wiedzy i doświadczenia, aby zapewnić uczniom najlepsze warunki do nauki i rozwoju.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub chcielibyście dowiedzieć się więcej o naszej szkole, zapraszamy do kontaktu!

"Ale czy to szkoła? A może grupa przyjaciół?"

Bartłomiej Wodziński

AKTUALNOŚCI

Aktualności z życia naszej szkoły!


16 sierpnia 2023

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

11 sierpnia 2023

Egzamin ósmoklasisty

Serdecznie gratulujemy uczniom imponujących wyników osiągniętych w Egzaminie Ósmoklasisty
28 czerwca 2023

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Dnia 23.06.2023 r. w CK „Muza” w Lubinie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023.  Uczniom gratulujemy i życzymy udanych wakacji!