Okiem rodzica…

„Z czystym sumieniem bez cienia wątpliwości mogę polecić. Moja córka jest związana z tą Szkołą od poczatku swojej edukacji i nigdy nie pojawiła się u mnie myśl, że dokonałam niewłaściwego wyboru…wręcz przeciwnie. Zadowolona mama.

P.s Co najważniejsze…zadowolona córka”.

Michalina Wolny-Kruszyńska

****

„Uważam, że wysłanie mojego syna do Zielonej Szkoły było najlepszą decyzją, jaką mogłam podjąć dla dobra swojego dziecka. Kadra pedagogiczna wykazuje ogromną kreatywność w organizowaniu zajęć dzieciom. Nauczanie poprzez doświadczenia, zabawę i kontakt z przyrodą to tylko część z tego co oferuje nam szkoła. Jeżeli komuś zależy aby dziecko rozwijało się w przyjaznej atmosferze, bez stresu a mimo wszystko na wysokim poziomie to powinien wybrać Zieloną Szkołę. Z pełną odpowiedzialnością polecam innym rodzicom edukację dzieci w tej szkole.”

Kamila Babiuch

****

” Zielona Szkoła to miejsce, w którym moja córka uczennica klasy I a czuje się bardzo dobrze!!! Kameralność miejsca i otwartość kadry pedagogicznej nie tylko na poznawanie i doświadczanie świata ale również na drugiego człowieka powodują, że dzieci czują się tutaj naprawdę dobrze 🙂 Przyjazna atmosfera jaką zapewnia szkoła i wspaniały wychowawca to uśmiech mojej córki każdego dnia kiedy do niej idzie i kiedy z niej wraca oraz kiedy o niej opowiada 🙂 „.

Kalina Stepek 

****

” Pragnę zostać wiecznym uczniem, nie zdawać do następnych klas, aby tylko skończyć w tej szkole na bujanym fotelu i dziergać dla dzieci i nauczycieli skarpetki 🙂 „

Sylwia Wołowska